HOLOWANIE KATOWICE

AUTOSTRADA A4 – CHORZÓW – KATOWICE – ŚLĄSK

+48 501169341

Holowanie aut dostawczych i ciężarowych TIR 24h

Taka robota nas ekscytuje. W przewozie aut ciężarowych, czy też w dostawczej pomocy drogowej staramy się stać zawsze wśród najdoskonalszych. W identycznym stopniu w klasie wszystkich usług jak też w zróżnicowanej ofercie. Większość użytkowników dróg zapewne miała już możliwość spotkania z popsutym na szosie busem, furgonetka czy kamperem. Kilometrowe zatory są w stanie się tworzyć też na drodze dwupasmowej skoro wyłączymy z ruchy pojedynczy pas. Jest też jasne, że rezultat jest w stanie być także gorszy na uczęszczanej, peryferyjnej szosie. Dlatego ewidentnie ważny powinien być błyskawiczny i specjalistyczny transport tego auta, ewentualnie jak najszybsza jego reperacja praktycznie w rejonie lokalizacji wydarzenia.

Wszystkim co zasadniczo obowiązkowe do eliminacji podobnych strat rozporządza dostawcza pomoc drogowa SpyraHol, to są holownik, naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol, silny sprzęt do robót dodatkowych. Awaryjnie sparaliżowanego TIR-a możemy w tej sytuacji skutecznie przetransportować w rejon gdzie będziemy potrafili go bezkolizyjnie zreperować. Busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, duży kalejdoskop dokuczliwych aut przewieziemy prędko oraz solidnie przez 24 godziny na dobę.

Przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu nieustannie w naszych zespołach pełni dyżur kompetentna załoga będąc oczywiście gwarantem naszej wysokiej klasy.