POMOC DROGOWA KATOWICE 24H

KATOWICE – ŚLĄSK – CHORZÓW – AUTOSTRADA A4

+48 501169341

Pomoc drogowa Katowice 24h SpyraHol

Na formalne jednostki jesteś w stanie trafić zawsze. To jest jednak pomoc drogowa Katowice, jaka wyjmie do Ciebie pomocną rękę niczym najlepszy w branży SpyraHol. Zatem podobnie jak ziomkowi można nam zaufać ponieważ jesteśmy gotowi na wszystko.

W okolicy Katowic doszło do zajścia w wyniku którego brałeś udział w stłuczce ewentualnie miałeś awarię lub kolizję? Nie trać czasu na poszukiwanie odpowiedniej Lawety jedynie wykonaj telefon do ziomka, do SpyraHol. Przybędziemy natychmiast. Dowieziemy mobilny serwis i przeszkolonych ekspertów.

Absolutnie nie ma żadnych przeszkód by sfinalizować na szosie wszystkie drobne naprawy. Nie przewiduj, że nie przyjedziemy do formalności jaką jawi się być wymiana koła. Pomożemy nawet przy awaryjnej wymianie wycieraczek, przywieziemy paliwo i oczywiście odpalimy silnik kiedy akumulator odmówi zdyscyplinowania. A jeżeli stanie się tak, że będzie wskazana laweta, autolaweta ewentualnie holowanie to oczywiście stale czuwamy by nic nam nie utrudniło jej przyjazdu. Masz gwarancję, iż okolicy zdarzenia nie pozostawimy niezabezpieczonej. Nie myśl o rejonie w którym utknąłeś. Dróżka gminna czy autostrada A4 nam to nie robi różnicy Potrzebujemy kilku minut po to by Cię odnaleźć , a przede wszystkim udzielić skutecznej pomocy drogowej. Droga wiejska bądź krajowa – na rodzimym obszarze rozpoznamy każdą z nich.

Telefon do ziomka w każdym przypadku trzymaj przy sobie. Możesz się zorientować w całym kraju jak jest pożądany.

Wystukaj numer o każdej porze każdego dnia. Trafimy na miejsce – na bank!

Albowiem pomoc drogowa SpyraHol istotnie taka jest.

Tacy powinni być przyjaciele.

Zawsze jesteśmy zdecydowani do dostarczania pomocy i w dzień i w nocy:

Holowanie samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych TIR

Pomoc Assistance lub bezpłatne holowanie z polisy OC sprawcy wypadku na terenie Śląska

Lawetaowanie maszyn budowlanych, rolniczych, koparek i wózków widłowych

Dowóz paliwa Śląsk

Transport lawetą z HDS cała Polska

Jeśli to nie kłopot zaglądnij w szczegóły! Ziomal z Katowic czuwa zdeklarowany do realizacji zadań!

 

Dlaczego właśnie my?

Dlatego, że możesz na nas się oprzeć w całych Katowicach przez 24h na dobę i przez 365 dni w roku. Dlatego że mnóstwo ośrodków zaakceptowało współpracę i pozwoliło swoim fachowcom skumulować tu doświadczenie, umiejętności oraz kwalifikację. Dobra skuteczność w umiejętnym kasowaniu awarii czy optymalne wyniki transportu samochodów są właśnie tego wynikiem.

Dowolna usługa jest oryginalna, zatem każdą szacujemy indywidualnie. Na pozór pokrewne usługi jednak się różnią, zatem każda zdecydowanie powinna podlegać odrębnej wycenie. Szacując wycenę zatrzymujemy uwagę na: użycie części zamiennych, rozmiar czynności przeprowadzonych na miejscu, czy została zastosowana autolaweta lub holownik, lokalizacja zajścia i typ pojazdu, który obsługujemy.

Kompletne nasze usługi mogą być wolne od opłat gdy Państwo korzystają z ubezpieczenia Assistance Warty, PZU, Allianz, Ergo Hestia, Wienner, Axa Direct i wiele innych, względnie do awarii doszło z przyczyny osoby trzeciej i rzecz jasna naszą pracę będzie na pewno można sfinansować z OC winnego kolizji.

Istotne jest Twoje zaufanie!

W każdym przypadku Pomoc drogowa SpyraHol – ziomek z Katowic gotowy do pomocy zawsze odbiera telefony.